طراحی سایت در اصفهان | در فضای اینترنت بی رقیب باشید

طراحی سایت در اصفهان

 

طراحی سایت در اصفهان

بیل گیتس در یکی از اظهارات خود به صراحت اعلام نموده که اگر کسب و کار شما اینترنتی نباشد دیگر کسب و کار نیست و آینده ای برای آن نمی توان متصور بود. در دنیای امروز شاهد رشد هر روزه فناوری اطلاعات هستیم و دنیای مبتنی بر فضای وب و محیط های آنلاین به طور مداوم در حال توسعه اند، بنابراین داشتن یک وب سایت تخصصی از الزامات هر کسب و کاری است. لذا در همین راستا طراحی سایت در اصفهان توسط مجموعه سیصد و شصت به صورت کاملا حرفه ای و شخصی سازی شده در حال انجام است.

اصول اولیه طراحی سایت

اصول اولیه طراحی سایت

برای اینکه بتوانید از ابزارها و امکانات یک وب سایت حرفه ای استفاده کنید بسیار ضروری است که اصول اولیه طراحی سایت در آن رعایت شود چون رعایت اصول اولیه طراحی سایت از جمله نکاتی است که بخش قابل توجهی از کارایی یک سایت را تعیین می کند. در ادامه به معرفی و توضیح تعدادی از این اصول می پردازیم.

 • انتخاب هاست و دامین

انتخاب هاست و دامین مناسب با کسب و کار و رسته فعالیت شما یکی از نکات بااهمیت در ابتدای کار می باشد.

قدرت هاست، فضای اختصاصی آن و شرکت پشتیبانی کننده هاست می تواند خدمات و شرایط متفاوتی را برای شما ایجاد کند. همچنین دامنه و عنوان سایت نیز می تواند با پسوندهای مختلفی باشد که متداول ترین آنها عبارتند از ir, com, org, co, net  و به همین منظور در گام اول مشاوره و انتخاب صحیح هاست و دامین میتواند از به وجود آمدن مشکلات بسیاری در آینده جلوگیری کند.

 • طراحی بصری

برای طراحی سایت یکی دیگر از عناصر اصلی آشنایی با اصول و قواعد طراحی است. البته طراحی بصری چیزی فراتر از اصول اولیه طراحی کلاسیک و عادی است. به این معنا که طراحی بصری عامل هویت بخشی و دمیدن روح و جان در کالبد یک سایت اینترنتی است. اصول طراحی بصری شامل موارد زیر می باشد:

 • رعایت نسبت ها در کلیه طراحی های داخلی سایت به طور اعم
 • درنظر گرفتن اصول تایپوگرافی در تمام المان های نوشتاری سایت
 • سیستم گرید و شبکه بندی داخلی سایت به منظور دسترسی و مشاهده آسان
 • آشنایی با روانشناسی رنگ و رعایت اصول مربوطه در رنگ بندی های داخلی

به عبارت کلی طراحی بصری، خلق مودبوردها (Mood Boards)، نحوه استفاده از فونت های مناسب در صفحات وب و ایجاد پالت های رنگی چشم نواز است.

یو ایکس یا تجربه کاربری

 • یو ایکس یا تجربه کاربری

یو ایکس کلیدواژه ای است که مخفف  User Experience به معنای تجربه کاربری می باشد. همانطور که یک مخاطب پس از بازدید از یک مجموعه کاری به یک احساس و تجربه ای دست می یاید، هر بازدیدکننده ای از سایت نیز پس از ورود به هریک از صفحات می تواند احساسی از لذت، آرامش، ناامیدی، شوق به اقدام یا انصراف را با خود تجربه کند.

مهمترین هدف یوایکس نزدیک کردن طراحی سایت به آن چیزی است که کاربر نیاز دارد و نزدیک شدن به هدف کاربر.

برای رسیدن به این هدف لازم است پرسونای مخاطب (خلاصه مشخصات فرضی مخاطب هدف) خود را ترسیم کنید و بر اساس آن نقشه سایت و طراحی آن را تدوین کنید.

 • طراحی نرم افزار

هر استادکار و متخصصی برای انجام کار خود نیازمند ابزارکار مناسب است. هرچند که طراحی سایت را می توان به طور مستقیم در مرورگر و سیستم های مدیریت محتوای مربوطه انجام داد اما استفاده از ابزارهایی مانند فتوشاپ، ایندیزاین، ایلوستریتور و اسکچ کمک می کند تا بروز خلاقیت و طراحی منحصربه فرد سایت، خود را آشکارتر نمایش دهد و درقسمت هایی از کار مانند خلق موکاپ ها و عناصر وب (تصاویر و لوگوها) و تقویت و تغییر آنها موثرتر باشد.

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

 • سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بسیاری از مواقع افرادی که به دنبال طراحی سایت هستند فراموش می کنند که یک وبسایت حرفه ای می بایست قابلیت مشتری آوری و افزایش فروش داشته باشد و از همه مهمتر باید در کلیدواژه های مرتبط با جستجوی مخاطبان به چشم بیاید و در یک کلام برای موتورهای جستجو در فضای اینترنت قابل شناسایی بوده و رتبه و امتیاز لازم به منظور نشان داده شدن در صفحات اولیه جستجو را به دست آورد. به همین منظور سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

 • شخصی سازی

استفاده از قالب های آماده در طراحی سایت یکی از ساده ترین و سریع ترین کارهاست. اما در فضای رقابتی دنیای امروز منحص به فرد بودن یک امتیاز محسوب می شود. شخصی سازی سایت قابلیتی است که یکتایی و تفاوت را ایجاد می کند و سایت طراحی شده را از یک حالت خشک و بی روح و تکراری بودن خارج می سازد. هرچند شخصی سازی ارتباط مستقیمی با طراحی نرم افزار و تجربه کاربری دارد علاوه بر قابلیت یکتایی سایت، امکان اعمال نظرات شخصی درخواست کننده طراحی سایت و متناسب کردن آن با برند مورد نظر را نیز فراهم می آورد.

 

 • پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت به مانند گارانتی و خدمات پس از فروش یک محصول عمل می کند و هرچه قدرت و شرح خدمات پشتیبانی و پاسخگویی تیم پشتیبان بیشتر و گسترده تر باشد، اطمینان درخواست کننده طراحی سایت نیز بیشتر می شود. بنابراین توجه به این موضوع نیز در برسی ها و اصول اولیه طراحی سایت با اهمیت است و این پشتیبانی هم مربوط به شرکت های پشتیبان هاست و دامین می گردد و هم اینکه شرکت طراحی سایت و تیم طراحی سایت را نیز در برمی گیرد.

 • تیم طراحی سایت

تیم طراحی سایت یا شرکت طراحی سایت می بایست دارای حداقل استانداردها و ویژگی هایی باشد که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم:

 • در اختیار قراردادن رمز عبورهای مربوط به سیستم مدیریت محتوا
 • برخورداری از نیروهای متخصص و مسلط به کار
 • پشتیبانی از خدمت ارائه شده و پاسخگویی
 • داشتن نمونه کار قابل ارجاع و مشاهده
 • داشتن آدرس مشخص و مکان فیزیکی

 

طراحی سایت در اصفهان

طراحی وب سایت ارزان

با توجه به شرایط اقتصادی و نیازی که افراد و کسب و کارها به کاهش هزینه ها دارند، طراحی وب سایت ارزان یکی از پرطرفدارترین کلیدواژه های مورد انتظار و پرجستجوی کاربرانی است که نیاز به این موضوع دارند. لذا در اینجا لازم به ذکر است که اگر شما دیدگاه مناسب و صحیحی نسبت به سایت اینترنتی داشته باشید هیچ گاه پرداختی خود را به عنوان هزینه و پرداختی در نظر نمی گیرید بلکه این مبلغ، سرمایه گذاری است که شما روی کسب وکار، فروشگاه، آموزشگاه، تجارت و یا برند شخصی خود انجام می دهید. بنابراین هرچه قدر این کار با حوصله، دقت و تخصص بیشتری انجام گیرد نیاز شما به اصلاح، تغییر و یا حتی شروع و راه اندازی مجدد را از بین می برد.

علاوه بر آن نکاتی که در ارتباط با تیم طراحی سایت نیز مطرح گردید در اینجا نیز خالی از لطف نیست.

قیمت طراحی سایت

شرکت های طراحی وب برای طراحی و مدیریت سایت اعداد و ارقام و قیمت های متفاوتی را اعلام می کنند که ممکن است این مبالغ از یک وبلاگ ساده شروع شده و تا طراحی وب سایت حرفه ای نیز باشد. از آنجایی که شرح خدمات و گزینه هایی که برای طراحی عنوان می گردد بسیار زیاد و متنوع می باشد و از طرفی کیفیت و نحوه اجرای آن نیز کاملا متفاوت است نمی توان نسبت به مناسب بودن آنها اظهار نظری نمود. واین امر نیازمند داشتن تخصص و یا در اختیار داشتن تیم مشاور تخصصی است. تنها نکته ای که در اینجا می توان متصور شد این است که برای طراحی یک وبسایت اصولی و پربازده یک کسب و کار نمی توان ارزشی تعیین نمود. چراکه این فضا به عنوان یکی از شعبات فروش و مشتری آوری قلمداد می گردد که هر روزه امکان رشد، توسعه و ارتقای آن نیز فراهم است.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

معمولا در کنار تقاضا برای وبسایت حرفه ای، مدیریت شبکه های اجتماعی نیز مطرح می شود که خود تخصص و دانش مجزایی است و به عنوان مکمل اصلی سایت اینترنتی می باشد. علاوه بر آن شبکه های اجتماعی به دلیل فضای صمیمی تر اعتماد سازی را بسیار راحت تر می کند. از طرفی یکی از اجزای غیرقابل اجتناب در بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارهاست و در دسته مدیریت رسانه های اجتماعی قرار می گیرد که تولید محتوا و مدیریت آنها تابع اصول و قواعد مخصوص به خود است.

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل این امکان را فراهم می آورد تا ارتباط سریع، راحت و بیشتری با مخاطبان و یا مشتریان خود برقرار کنید. البته مجموعه کاری شما نیز باید پتانسیل لازم برای این اقدام را داشته باشد.

بی رقیب بودن در فضای اینترنت

همانطور که رقابت در فضای حقیقی یک امر کاملا طبیعی و بدیهی است، بی رقیب بودن در فضای اینترنت نیز آرزو و هدف تمام مجموعه های کاری و کسب و کارهاست. هدف از رقابت و موفقیت دراین بازار هدف، جلب توجه بیشتر از سوی مشتریان می باشد و در نهایت پرزنت کردن کالا یا خدمات و دستیابی به ارزش مطلوب مورد انتظار است. فقط کافیست ضمن همکاری با تیم حرفه ای در فضای آنلاین ارائه کاملی از خود داشته باشید و مطمئن باشید با سیصدوشصت، تمام توجه بازار به سمت شماست.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در google
Google+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *