سوالات متداول درباره طراحی سایت

چگونه سایتی طراحی کنم که برایم پولساز باشد؟

سایت شما یک کاتالوگ دیجیتال نیست.

ما تمام بسترهای پولسازی را برای شما فراهم می‌کنیم و علاوه بر طراحی سایت به شما برنامه اجرایی برای فعالیت در سایت می دهیم تا به درآمدزایی برسید.

می توانم چندوقت دیگر برای طراحی سایت اقدام کنم؟

درست مثل این است که بپرسید میتوانم چندوقت دیگر کسب و کارم را راه بیاندازم؟ قطعا شرایط رقابت هر ثانیه سخت تر می‌شود و در صورت تعلل مجبورید برای رسیدن به آرزوهایتان زمان بیشتری را انتظار بکشید.

به داشتن سایت اعتقادی ندارم، پس دیگر چه لزومی دارد؟

اگر شما می توانید ارتباط خود یا مشتریانتان را با تلفن های هوشمند و اینترنت قطع کنید مطمئن باشید نیازی هم به سایت نخواهید داشت.

اگر طراحی سایتم را به شما ندهم چه چیزی را از دست می دهم؟

قطعا شما بدون سایت نخواهید ماند. اما نگاه تحسین برانگیز مشتریان، پشتیبانی یک تیم متخصص و پاسخگو، صداقت در همکاری و ناتوانی در جلب توجه دیگران حداقل چیزهایی است که شما از دست خواهید داد.

من سایت دارم. بخش طراحی شما چه کمکی می تواند به من بکند؟

حتی اگر شما سایت فعال و طراحی شده هم داشته باشید، پیشنهادات و اقدامات تیم طراحی ما حتما شما را غافلگیر خواهد کرد.

پاسخ به تعدادی از سوالات درباره سئو

سئو را خیلی ساده برایم توضیح بده؟

اگر سایت شما را یک نهال یا درخت تصور کنیم به تمام فعالیت هایی که به رشد سریع تر و میوه دهی درخت کمک می کند سئو سازی گویند که البته به هر دوصورت ارگانیک و غیرارگانیک و هم طبیعی و گلخانه ای انجام می شود.

سئو سایت برای چه کسانی مفید است؟

اگر هدف شما بازدید بیشتر مخاطبان و جلب توجه هرچه بیشتر مشتریان باشد قطعا سئوسایت یک اقدام اساسی می باشد و در هیچ حوزه فعالیتی نیز تفاوتی ایجاد نمی‌کند و برای تمام سایت ها مفید و یک سرمایه گذاری اساسی است.

سئوسازی را خیلی ها انجام می دهند و مدعی اند. شما چه کنید؟

ما تمام اقدامات فنی و تخصصی را انجام می دهیم و آنها را به زبانی ساده و قابل فهم تشریح می کنیم و نتیجه عملی اقدام را نیز به شما نشان می دهیم

تفاوت اساسی شما در اقداماتی که برای سئو سایت انجام می دهید در چیست؟

در یک کلام ما برای شما ماهی می گیریم، ماهی ها را به سمت شما هدایت میکنیم و از همه مهمتر تقویت این روند را نیز به شما آموزش می دهیم.

من مشتریان خودم را دارم پس چه نیازی به هزینه بیشتر برای سئو سایت وجود دارد؟

اگر با تغییر و تحولات سریعی که در کسب و کارها و بازار در حال اتفاق افتادن است و با همین شیوه کاری، آینده خودتان را تضمین می کنید و مطمئنید رقبایتان بیکار نشسته اند پس حق با شماست.

به تعدادی از سوالات شما از تبلیغ نویسی در اینجا پاسخ داده ایم

تبلیغ نویسی چیست؟

در یک کلام تبلیغ نویسی می گوید به جای اینکه به من بگویی به من نشان بده و ما در متن خود همین کار را انجام می دهیم.

تبلیغ نویسی با تولید محتوا چه تفاوتی دارد؟

تولید محتوا می تواند کاملا کلاسک، خشک و فاقد احساس باشد اما شرط تبلیغ نویسی جذابیت متن و درگیرکردن مخاطب با محتوای ارائه شده در آن است.

تبلیغ نویسی چه امتیاز ویژه ای به همراه دارد؟

تمام تلاش افراد برای جلب توجه مخاطبان خود است و هنر تبلیغ نویسی به نحو احسن این کار را انجام می‌دهد.

تبلیغ نویسی در کدام قسمت ها باید استفاده شود؟

بیشترین استفاده و کاربرد تبلیغ نویسی در نوشتن صفحه محصول و ارائه توضیحات مفصل و کامل برای آن است تا فرآیند متقاعد سازی مشتری انجام شود.

چه توجیهی برای پرداخت هزینه به منظور تبلیغ نویسی وجود دارد؟

اگر بخواهیم اولین و مهم ترین قدم برای پولسازی سایت را نام ببریم، داشتن محتوای جذاب و در یک کلام تبلیغ نویسی اصولی و به جاست.

برای مدل کسب و کار، پاسخ این سوالات راهنمای شما خواهد بود

مشاوره و اقدامات شما به چه صورتی است؟

برای کسب و کارها در هر مرحله، ترسیم مدل کسب و کار و شناخت پتانسیل ها و جوانب اصلی کار بسیار بااهمیت است. ما دراینجا در شناخت و ترسیم این مدل پویا و درحال رشد برای کسب و کارتان به شما کمک می کنیم.

در مدل کسب و کار قرار است چه اتفاقی بیافتد؟

در مدل کسب و کار مشخص می شود که داشته ارزشمند شما را چگونه می توان عرضه نمود و از آن کسب درآمد کرد.

مدل کسب و کار چه فرقی با طرح کسب و کار دارد؟

طرح کسب و کار اصطلاح متداول برای تمام کسب و کارهاست اما مدل کسب و کار با ظهور کسب و کارهای آنلاین و روش های متفاوت آنها در کسب درآمد مطرح شده و به میان آمده است.

مدل کسب و کار را می‌توان بر اساس سلیقه و نظرشخصی تعیین کرد؟

اگرچه سلایق همیشه در تدوین مسیرها مؤثر بوده و هستند اما در مدل کسب و کار واقعیت ها و حقایق به کمک سلایق می‌آید و برای صاحبان یک کسب و کار گستره دید وسیع تری ایجاد می کند.

اگر مدل درآمدی من مشخص باشد بازهم نیاز به مدل کسب و کار دارم؟

قطعا به غیر از مدل درآمدی پارامترهای دیگری نیز در مدل کسب و کار مطرح می شود که بقای کسب و کار و سایر زوایای آن را نیز مورد بررسی و کاوش قرار می دهد.

سوالاتی که در مورد دیجیتال مارکتینگ در ذهن شما ایجاد می شود

دیجیتال مارکتینگ چه ضرورتی دارد؟

نسلی که آموزش های کلاسیک و ابتدایی خود را نیز در بستر دیجیتال انجام می دهد مطمئنا وابستگی شدیدی به این فضا خواهد داشت. پس ضرورت دیجیتال مارکتینگ در بقای کسب و کار و حفظ مشتریان امروز و آینده آن خلاصه میشود.

دیجیتال مارکتینگ چه هست؟

به تمام اقداماتی که از طریق برد و نفوذ ابزارهای دیجیتال در بین مردم انجام می دهید و از نرم افرارها و اپلیکیشن های سوار شده بر آنها نیز برای توسعه بازارهای خود استفاده می کنید دیجیتال مارکتینگ گویند.

دیجیتال مارکتینگ چه صرفه جویی برای من انجام می دهد؟

اگر فعالیت ها به طرز اصولی هدایت و انجام شوند در یک روند میان مدت، فرایند بازاریابی دیجیتال، هزینه های بازاریابی شما را بیش از ۹۰ درصد کاهش می دهند و مشتریان وفادارتر و کم توقع تری نیز برای شما به ارمغان می آورند.

چه کسانی به دیجیتال مارکتینگ احتیاج ندارند؟

افرادی که به دنبال برندسازی شخصی یا کاری خود نیستند. افرادی که به دنبال تحقق آرزوها و خواسته های رؤیایی خود نمی باشند و کلا تمام انسان هایی که ارتباط، تعامل سازنده و خدمت رسانی به دیگران را در دستور کار خود ندارند.

مزیت رقابتی مجموعه شما در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

فرض کنید قصد شما فروش و بازاریابی یک گل آپارتمانی است. در اینجا ما تمام ابزارها و روش های موجود برای بازاریابی دیجیتال یک گل آپارتمانی را تشریح میکنیم و در ادامه بهترین روش ها را به شما پیشنهاد و برای شما اجرا می نماییم.

شبکه های اجتماعی خود را چگونه مدیرت می کنید

مدیریت شبکه های اجتماعی چه کمکی به من و کسب و کارم می‌کند؟

همانطور که ارتباطات کلید پیشرفت هر فرد و مجموعه ای است، مدیریت این ارتباطات، پیوستگی و هماهنگی در آن نیز سرعت پیشرفت را بالاتر می برد. علاوه بر آن که فضای دیجیتال تبدیل به بزرگترین بستر ارتباطی شده است.

مدیریت شبکه های اجتماعی چه فرقی با دیجیتال مارکتینگ دارد؟

یکی از ابزارها و روش هایی که در دیجیتال مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد شبکه های اجتماعی و در ادامه مدیریت آنهاست و به عنوان یکی از زیرمجموعه های بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) مطرح است.

در چه صورتی می توانم شبکه های اجتماعی را خودم مدیریت کنم؟

در صورتی که دانش و تخصص لازم در این زمینه را داشته باشید و حجم فعالیت های کاری تان در حدی است که به تنهایی می توانید زمان لازم و کافی را در این زمینه اختصاص دهید که البته برای کسب و کارهای روبه رشد توصیه نمی گردد.

شبکه های اجتماعی من فعال است. شما چه خدمات بیشتری میتوانید ارائه دهید؟

مدیریت شبکه های اجتماعی به نوعی ایجاد هماهنگی و خوانایی بین تمام رسانه هایی است که شما در آن فعالیت می کنید و هویت برند فردی و سازمانی شما در فضای آنلاین است. ایجاد هارمونی و تدوین استراتژی تولید محتوا خدمتی است که از ما می توانید دریافت کنید.

کدام استراتژی در شبکه های اجتماعی بیشتر جواب می‌دهد؟

اولین و مهمترین استراتژی در هر محیطی صداقت و راستی است. در ادامه ویدئو و محتوای واقعی و نه کلیشه ای جذب مخاطب بیشتری را به همراه خواهد داشت