مجموعه ۳۶۰


تیم تخصصی فعال در آژانس دیجیتال مارکتینگ ۳۶۰ متشکل از یک تیم مجرب کاریست که با دانش، تخصص و مهارت های مکمل در کنار هم قرار گرفته اند تا با مدیریت بخش های مختلف این مجموعه شتابدهنده کسب و کارهای شما در فضای آنلاین و دیجیتال باشند.

تیم دیجیتال مارکتینگ سیصدوشصت مجموعه ای از نیروهای متخصص در زمینه کسب وکار آنلاین و بازاریابی حوزه دیجیتال است. تمام نیازهای شما در فضای وب و بازاریابی نوین با قرار گرفتن درکنار این مجموعه برآورده خواهد شد.
خلق مدل کسب و کار آنلاین و نوشتن بیزنس مدل های خلاقانه و به روز به عنوان اولین و مهمترین قدم برای ورود به فضای اینترنت و دنیای جدید کسب و کار را می توانید از کارشناسان تیم سیصدوشصت بخواهید.
در ادامه کلیه بسترهای لازم از جمله طراحی سایت های حرفه ای و تخصصی، سئو سایت در کلیدواژه های مختلف و کلیه خدمات طراحی مبتنی بر پرسونای مخاطب را دریافت خواهید نمود.
تولید محتوای حرفه ای با استفاده از ویديو، عکس، فایل صوتی و مقالات یونیک و غیرتکراری حداقل هایی است که کسب وکار شما را کاملا متفاوت از رقبا به تصویر خواهد کشید و هنر تبلیغ نویسی، انحصار حضور را برایتان به ارمغان خواهد آورد.
امروزه دنیای تبلیغات و بازاریابی برای مشتریان، معادلات و بسترهای ویژه خود را می طلبد و در کنار حضور گسترده مخاطبان در شبکه های اجتماعی، حضور فعالانه و تخصصی در این فضا را نیازمند است که با تدوین استراتژی های مؤثر و طراحی کمپین های بازاریابی می توان به این نیاز مخاطب پاسخ داد و راندمان کاری بیشتری را به دست آورد
و در یک کلام با سیصدوشصت تمام توجه بازار به سمت شماست.