ترفندهای فوق العاده سئو برای افزایش رتبه سایت | سیصدوشصت

افزایش سرعت سایت

گواهی SSL را نصب کنید

امنیت کامل سایت یکی از مهمترین فاکتورهای سئو گوگل است. نصب گواهی SSL یکی از راه های افزایش امنیت سایت است. اگر سایت شما در گوگل به عنوان http بدون گواهی SSL نمایه شده است ، پس از نصب گواهینامه ، باید اقدامی مانند تغییر مسیر جهت کاهش ترافیک ورودی به سایت را انجام دهید.

 

قالب و ساختار سایت ریسپانسیو

ساختار سایت ریسپانسیو کاربران موبایل بیشتری را تشویق می کند که از سایت شما دیدن کنند. با توجه به افزایش بسیار زیاد تعداد کاربران تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی ، توجه به این کاربران و رعایت ساختار واکنش گرا سایت به یکی از عوامل مهم گوگل برای افزایش رتبه سایت در بین نتایج آن تبدیل شده است.

 

یک وبلاگ برای سایت ایجاد کنید

از آنجا که بسیاری از کاربران به دنبال اطلاعاتی در زمینه های مختلف هستند ، راه اندازی وبلاگ در زمینه کاری شما و ارسال مداوم مقالات مفید در آنجا می تواند کاربرانی را جذب کند که در زمینه کاری شما فعال هستند یا به دنبال اطلاعاتی در مورد محصولات یا خدمات هستند. بسیار موثر.

 

بالا بردن سئو سایت

استفاده از CDN (شبکه توزیع محتوا)

شبکه های تحویل محتوا سرعت بارگذاری سایت را برای کاربران مختلف افزایش می دهد و همچنین محافظت از سایت را در برابر حملات سایبری و حملات مخرب افزایش می دهد. این شبکه ها از چندین سرور در نقاط مختلف جهان تشکیل شده اند که اطلاعات استاتیک سایت را ذخیره می کنند. در این شبکه ها ، نزدیکترین سرور از نظر موقعیت مکانی به هر کاربر پاسخ می دهد و مسیری را که سایت شما با کاربر ارسال و دریافت می کند کوتاه می کند.

 

 

آدرس اینترنتی را در قالب یک ساختار قابل فهم برای کاربران بنویسید

نوشتن آدرس اینترنتی به نحوی که کاربران بتوانند آن را درک کنند و استفاده از کلمات کلیدی در آدرس صفحات مختلف سایت باعث افزایش اعتماد آنها به سایت و افزایش کلیک بر روی سایت می شود. مقاله ای در مورد نحوه نوشتن url صفحات سایت تهیه شده است که می توانید به آن مراجعه کنید.

 

ناوبری خوب و راهنمای کاربر در سایت

ناوبری آسان سایت برای کاربر یکی از مواردی است که رضایت سایت را افزایش می دهد.

 

بهترین میزبان را برای سایت انتخاب کنید

هنگام خرید میزبان وب برای سایت خود ، عوامل ایمنی ، سرعت و پشتیبانی فنی را در نظر بگیرید. مواردی مانند anti-DdoS و آپ تایم بالا کیفیت سایت را بهبود می بخشد.

 

کنترل مجازات Google

اگر دائماً ایمیل یا حساب جستجوی Google Console خود را بررسی نکنید ، نمی دانید که سایت شما توسط Google مجازات شده است.

 

یک نقشه سایت اضافه کنید و آن را به Google ارسال کنید

چندین ابزار برای ایجاد نقشه سایت وجود دارد که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. پس از ایجاد نقشه سایت ، برای درک بهتر ساختار سایت توسط روبات های گوگل و نمایه سازی کامل سایت توسط آنها ، باید آن را از طریق ابزار کنسول جستجو به گوگل ارائه دهید.

 

صفحه تماس با ما را اضافه کنید

داشتن صفحه ای با اطلاعات کامل درباره موقعیت مکانی شما و کانال های ارتباطی کاربر با شما مانند آدرس ایمیل ، شماره تلفن و آدرس شبکه های مجازی مختلف ، اعتماد کاربران را در سایت افزایش می دهد.

 

افزودن تابع جستجوی سایت

این کار برای هر کاربر آسان می کند تا محتوای مورد نظر خود را در سایت شما پیدا کند و بنابراین کاربر بهتری را جذب می کند.

 

یک فاویکون اضافه کنید

Favicon ممکن است برای شما یک تصویر بی اهمیت به نظر برسد. اما باید گفت که استفاده از آن در سایت باعث افزایش اعتماد به سایت و افزایش تشویق کاربران می شود.

 

یک صفحه درباره ما اضافه کنید

این صفحه را می توان با صفحه تماس با ما ترکیب کرد یا می توانید آن را جداگانه تکمیل کنید. ذکر اطلاعات کامل و صادقانه در مورد تجارت شما مطمئناً اعتماد مشتری را افزایش می دهد.

 

قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران را در سایت قرار دهید

بسیاری از کاربران همچنین نسبت به اطلاعات شخصی کم اهمیت بسیار حساس هستند و برای آنها بسیار مهم است که اطلاعات خود را در سایت هایی که عضو آنها هستند نگهداری کنند. احترام کامل به حریم خصوصی کاربر و حفاظت از اطلاعات کاربر یکی از عوامل تعیین کننده در افزایش اعتماد مشتری به سایت شما است.

 

از محتوای بصری مانند اینفوگرافیک و فیلم در سایت استفاده کنید

فیلم های جذاب و همچنین اینفوگرافیک با کیفیت برخی از مواردی هستند که می توانند زمان نگهداری سایت را به درستی افزایش دهند. مدت زمان ماندن کاربر در سایت یکی از عواملی است که گوگل به آن توجه می کند.

 

 

استفاده از داده های ساختار یافته در سایت

داده ها توسط ربات هایی ساخته شده اند که قابل درک و دسته بندی هستند ، به طوری که به سادگی در بالای نتایج Google نشان داده می شود. استفاده مناسب از این داده ها باعث بهبود عملکرد و رتبه سایت در نتایج گوگل می شود.

 

کاربران را تشویق کنید تا در مورد سایت نظر بدهند

این امر باعث افزایش تعامل کاربر با سایت می شود. تجربه نشان داده است که نرخ بازگشت کاربران به سایت هایی با سیستم نظارت فعال بسیار بالا و مناسب است. زیرا کاربر مطمئناً برای دریافت پاسخ س questionال یا نظر خود به سایت باز خواهد گشت.

 

شرح بهینه سازی فرا

توضیحات متا در پایین URL سایت در میان نتایج Google نمایش داده می شود. توضیحات متا مناسب و جذاب یکی از عواملی است که میزان کلیک بر روی سایت را افزایش می دهد.

 

بهینه سازی برچسب عنوان

برچسب عنوان اولین موردی است که افراد در نتایج جستجوی Google به آن نگاه می کنند. قرار دادن یک عنوان جذاب اما صادقانه باعث افزایش تعامل با سایت می شود.

 

افزونه ذخیره سازی را وارد کنید

افزونه ذخیره سازی به مرورگرها اجازه می دهد برخی از فایل های سایت شما را ذخیره کنند تا سرعت بارگذاری در مرورگرهای بعدی افزایش یابد. سرعت بارگذاری سایت بسیار مهم است ، بنابراین با استفاده از کش افزونه ، می توانید مشکل سرعت سایت را به میزان مناسب برطرف کنید.

 

افزایش سرعت بارگذاری سایت

سرعت بارگذاری سایت یکی از مهمترین عوامل برای رتبه بندی سایت ها توسط گوگل است. علاوه بر گوگل ، بارگذاری سریعتر سایت رضایت بازدیدکنندگان سایت را افزایش می دهد. به همین دلیل این موضوع برای گوگل اهمیت دارد ، زیرا گوگل فقط به توانایی سایت شما در جلب رضایت کاربران اهمیت می دهد.

 

فشرده سازی فایل ها و کدهای سایت

فشرده سازی یا کاهش فایل های css ، html و javascript باعث کاهش فاصله ها و خطوط اضافی بین کد سایت می شود و مشاهده آن خوانایی سایت را برای روبات های گوگل افزایش می دهد.

 

بهینه سازی تصویر وب سایت

بهینه سازی و کاهش حجم تصاویر سایت باعث افزایش سرعت بارگذاری آن می شود. این کاهش حجم باید به گونه ای باشد که کاهش کیفیت تصویر توسط چشم انسان قابل تشخیص نباشد.

 

برای توضیحات سایت از توضیحات متا استفاده کنید

افزودن زیرنویس ها ، زیرنویس ها و برچسب های alt برای تصاویر به موتورهای جستجو کمک می کند تا مطالب موجود در سایت را بهتر درک کنند.

 

بارگذاری تنبل یا بارگذاری تنبل

این ویژگی از بارگیری عناصر سایت مانند تصاویر و اسکریپت ها جلوگیری می کند تا زمانی که کاربر درخواستی را به آنها ارسال کند و روی آنها نیز حرکت کند. در نتیجه می توان گفت سرعت بارگذاری اولیه سایت به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

 

پیوندهای داخلی شکسته را تعمیر کنید

پیوندهای شکسته به عنوان منفی برای سئو شناخته می شوند ، اما می توان گفت تاثیر لینک های داخلی شکسته بسیار بدتر است. سایت های مختلفی مانند dead link checker برای بررسی وجود لینک های خراب در داخل سایت وجود دارد که از این نظر قابل تجزیه و تحلیل هستند.

 

افزایش سئو سایت | محتوای تکراری

داشتن محتوای تکراری در سایت یکی از مواردی است که گوگل را مجازات می کند. راه های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد: استفاده از برچسب های متعارف ، برچسب های noindex و nofollow ، تغییر مسیر و تغییر مسیر صفحه شامل محتوای تکراری و …

 

کلمات کلیدی جدید پیدا کنید

کلمات کلیدی انتخاب شده برای هر سایت نقشی کلیدی در ورود کاربران به سایت ایفا می کند. انتخاب بهترین کلمات کلیدی یک نکته بسیار مهم است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. از آنجا که کلمات کلیدی جدید دائماً در موتورهای جستجو توسط کاربران جستجو می شوند و تولید می شوند ، باید دائماً در جستجوی کلمات کلیدی جدید باشید.

 

از اطلاعات معتبر برای دامنه سایت WhoIs استفاده کنید

به گفته گوگل ، دامنه هایی که از اطلاعات WhoIs نامعتبر یا محرمانه استفاده می کنند ، می توانند موارد دیگری را نیز مخفی کنند ، که نشان دهنده مشکوک بودن سایت است. در حالی که این امر لزوماً جریمه یا جریمه ای برای Google در پی ندارد ، استفاده از اطلاعات معتبر اعتماد گوگل را افزایش می دهد.

 

تبلیغات و پیوندهای تبلیغاتی موجود در سایت

استفاده بیش از حد از تبلیغات در صفحات مختلف سایت منجر به مشکلات نمایه سازی بسیاری برای سایت شما می شود. در صورت امکان ، از پیوندها و تبلیغات بسیار محدود در سایت خود استفاده کنید.

 

نرخ بازگشت

نرخ بازگشت به عنوان عاملی که میزان بازگشت کاربران به سایت را تعیین می کند ، نقش مثری در افزایش بازدهی دریافتی شما از سایت خواهد داشت. این عامل تعداد کاربرانی را نشان می دهد که پس از اولین همکاری به سایت شما بازنگشته اند

 

پیوندهای سایت را تجزیه و تحلیل کنید

با استفاده از Google Search Console ، می توانید پیوندهایی را که سایر سایتها به سایت شما داده اند ، و پیوندهای مضری را که از سایتهای اسپم به سایت شما داده شده است ، با استفاده از ابزارهای موجود در Search Console ، تجزیه و تحلیل کنید.. ، نپذیرفتن یا اصطلاحاً رد کردن. با این کار ، گوگل این پیوندها را در رتبه بندی سایت شما نادیده می گیرد.

 

ایجاد پیوندهای مفید

پیوند دادن از سایت های معتبر و مرتبط باعث افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل و افزایش ترافیک ورودی به سایت می شود. با این حال ، فرایند ساخت بک لینک بسیار حساس است و برای انجام آن باید بسیار مراقب و با تجربه باشید.

 

۱da  , b2n

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در google
Google+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *